Aktie Kerkbalans 2020

Geef voor je kerk

De kerk is een plaats waar we samenkomen om God te ontmoeten, zoals vele generaties vóór ons ook al deden. Een plek om tot onszelf te komen of juist anderen te ontmoeten. Waar we een luisterend oor vinden en stilte om te bezinnen. Een plek om te vieren en te geloven. Waar we bemoedigd en geïnspireerd raken. Waar mensen voor elkaar bidden en klaar staan met praktische steun, of u nu lid bent of niet. Waar we samen een gemeenschap zijn en geven aan anderen.

Tussen 13 januari en 3 februari 2020 gaan weer veel vrijwilligers uit onze gemeente op pad om de folders en enveloppen te bezorgen en de enveloppen en antwoordstrookjes weer op te halen. Met de Actie Kerkbalans kunt u bijdragen aan de voortgang van het werk in onze eigen kerkelijke gemeente.

Kerkbalans, daar geef je voor!

Dit bericht is geplaatst in Berichten. Bookmark de permalink.