Open Kerk Goes ‘Uit de put!’

Open Kerk Goes ‘Uit de put!’
Op zondagavond 9 februari vindt in de Vredeskerk Goes weer een Open Kerk dienst plaats. Het thema is ‘Uit de put!’, gebaseerd op het verhaal van Jozef. De eigen Open Kerk Band zorgt voor de begeleiding van de muziek van onder andere Opwekking en Sela.
Locatie: Vredeskerk, ds. W.H. van der Vegtplein 2 Goes. Tijd: 19.00 uur – 20.15 uur

Achtergrondinformatie Open Kerk:
Open Kerk staat al 15 jaar voor vernieuwende kerkdiensten binnen de PKN Goes. We brengen de boodschap met muziek en bijvoorbeeld theater, film of dans. De Open Kerk Band zorgt voor de muzikale begeleiding en inhoudelijke invulling. De diensten worden zes keer per jaar gehouden in de Vredeskerk in Goes. De volgende diensten zijn op zondagavond 9 februari met het thema: “uit de put” om 19:00 uur, op zondagmiddag 8 maart is de jaarlijkse kidspraise om 16:00 uur en op zaterdagavond 11 april is de paaswake & paaspraise om 19:00 uur. Wees welkom!

Dit bericht is geplaatst in Berichten. Bookmark de permalink.