Van Kerk Open

Al vele jaren is een groep vrijwilligers actief om in de periode juni t/m september de Geerteskerk op twee dagen in de week open te stellen voor publiek. Op woensdagmiddag en zaterdag treden deze vrijwilligers op als gastvrouw/heer en geven, indien gewenst, uitleg over de geschiedenis van de kerk en haar gemeente. In verband met het vertrek van enkele collega’s zijn wij op zoek naar mensen die onze groep willen versterken. Wij zijn dus op zoek naar gastvrouwen/heren die, op basis van een rooster, enkel dagdelen in de genoemde periode willen gidsen. Wij bieden een gezellige groep enthousiaste leden die samen optrekt om ieder jaar weer een mooi seizoen Kerk Open te realiseren met een mooie tentoonstelling en enkele concerten! Aan het einde van ieder seizoen gaan we een dag op pad om elders twee kerken te bezoeken en samen te eten. Wanneer u er wel wat voor voelt om mee te draaien in onze groep, neem dan gerust contact op met bv. Lies Walhout of Willem van Wijngaarden of andere leden van de groep Kerk Open.

Namens Kerk Open, Niek Walhout.

Dit bericht is geplaatst in Uncategorized. Bookmark de permalink.