Predikant

Mededeling van de predikant.

Meditatieve wandeling op 22 januari  

Midden in de winter is er door Hart &Ziel weer een nieuwe meditatieve wandeling gepland op zaterdagmorgen 22 januari.  Na het succes van de eerste wandelingen, die keer weer een wandeling in winterse sferen. Juist nu de coronacijfers weer oplopen is het heerlijk om buiten te zijn en elkaar daar te ontmoeten. Voor ieder die houdt van wandelen, stilte en in de natuur tot rust en bezinning komt. Al lopend,terwijl je de ene voet voor de andere zet, komen vaak ook je gedachten tot rust. Dan kom je bij wat er- diep van binnen- in jezelf omgaat.  Een deel van de wandeling zal in stilte plaatsvinden. Een deel van de wandeling zullen we – twee aan twee in gesprek zijn, net als destijds de Emmaüsgangers. De wandeling begint om 10.00 uur bij het Geerteshuis. Na afloop is er bij het Geerteshuis weer een kop snert-to-go. Graag vooraf aanmelden vóór 10 januari bij ds. Janneke Herweijer ( email: , tel: 06-47410756)

 

Dit bericht is geplaatst in Uncategorized. Bookmark de permalink.